Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. fél éve nem voltam szoliba...

Kb. fél éve nem voltam szoliban, mert akkortájt nagyon nyomatták, hogy mennyire káros. Ezt nem is vonom kétségbe, de heti egy alkalom is nagyon károsítja a bőrt?

Figyelt kérdés

Mert bevallom, eléggé kezd "hiányozni", és mindig is jó színem volt tőle, ízléses barna,most viszont tiszta sápadt vagyok.

Ti mennyire foglalkoztok a káros hatásokkal?


2009. nov. 14. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is heti egyszer járok. Félek, hogy később megszívom. Nyáron nem szoktam... valamint nyáron azt sem szoktam csinálni, hogy amikor erős a sugárzás, csakazértis kimegyek, hogy én csokibarna legyek.

Nemtudom :/ para, de rajtam nagyon sokat ad az az enyhe szín, amit heti egy alkalom ad.

2009. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy a mai nőknek miért kell barnának lenni?Tudom,hogy ez divat,mert aki télen is barna,elhihetik róla,hogy most jött meg a Bahamákról,pedig csak szoliban volt.Én inkább az egészégemmel törődök,nem a divattal.
2009. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha valakinek tetszik hogy barna????Had érezze már jól magát a bőrében.
2009. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után lehet elég, ha 2 hetente mész, miután meg lesz egy alap színed. Úgy tényleg nem lehet olyan káros. De hetente egy sem annyira durva szerintem.


Egyébként nem értem miért fáj itt egyeseknek, ha valaki nem akar hulla színű lenni, azért mert lassan tél van...

Szolizni is lehet ésszel! Nekem is iszonyat sápadt a fejem, olyan mintha beteg lennék, szóval elnézést a szoli ellenesektől, hogy ilyen bőrtípusúak szeretnének egy alap egészséges bőrszínt maguknak...:)

2009. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nos, én is úgy gondolom, hogy heti egy alkalom még belefér. Úgyhogy szerintem majd visszahúz a szívem :D

A károgókkal meg nem kell törődni, tudtam, hogy lesz olyan, aki elkezd majd "okoskodni" meg flegmázni. Gáz :S :D

2009. nov. 15. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!