Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babyliss wet&dry hajvasalónál...

Babyliss wet&dry hajvasalónál jobb a Remington s2002? Érdemes vennem egy Remingtont a helyett?

Figyelt kérdés

A babyliss is kivasalja, ha nagyon sokáig rajta tartom, és sokszor húzom át... Csak hát ez meg is látszik, gyorsan töredezik. :/

Érdemes beruháznom ebbe a másik hajvasalóba? Mert nem olyan drága, viszont ha ezzel is át kell húznom majd sokszor, akkor nincs értelme... Szerintetek?


Nem reménytelen a hajam. Barátnőm Bosch hajvasalója is vitte. szálkásan hullámos félhosszú, tehát hátközépig érő a hajam. ha ez segít:) elég vastagak a hajszálak.


csak azért lenne fontos, hogy tudjam, látványos lesz e a változás, tehát kevesebbszer kell-e átmennem rajta. ?


2009. nov. 14. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Klasszisokkal jobb. A Remington és a Ga.ma közül válassz!
2009. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én a remingtonra esküszöm, az enyém már régi, kopik a bevonata és kezdi tépni a hajat, de legközelebb is remingtont fogok venni. Strapálva volt de bírta pár évig és nekem ez számít.

Amúgy nem kellett sokszor áthúzni vele, meg az én hajam meg is tartotta(ha nem volt párás az idő).

2009. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1000x jobb. Érdemes azt az 5-6e ft ráköltened. Nincs benne semmi extra, ha viszont nem akarsz 10ezreket költeni egy vasalóra, amik kb. ugyanolyanok, akkor megéri. Viszont nagyon jó még a remington s9000 és az s9950. Viszont ezek már 10000 felett vannak.


Szerintem vedd meg az s2002-t


12/L

2009. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vedd meg. én is most vettem-kb olyan fajta hajam lehet, mint neked... hosszú, száraz, vastag szálú és három naponta vasalom ki a hajamat, holott a régi vasalómmal naponta kellett

18 L

2009. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat:)
2009. nov. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!