Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat nedves vagy...

A ricinusolajat nedves vagy száraz hajra kell tenni? Probléma, ha szárazra tettem?

Figyelt kérdés

A száraz hajamat kentem be ricinusolajjal és hugom leb.aszott, hogy minek pazarlom, így semmit se ér, vizes hajra kell tenni.

Szerintem meg olyan mindegy, hogy milyen közben a hajam. O meg elotte megmossa és estére szokta feltenni, akkor ugyanúgy megszárad, nem?



2013. okt. 29. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

vizes hajra nem szabad tenni, mert az víz miatt az olaj nem tud beszívódni a hajba. Szárazra kell tenni, várni vele pár órát, majd lemosni. Estére TILOS felrakni, mert eltömíti a fejbőrt, a hajhagymák nem kapnak levegőt és ekkor van az, hogy elkezd hullani a hajad.

Tehát, szárazra kell tenni, vizesre felesleges, mert úgysem hat, és éjszakára tilos feltenni, mert így akinek érzékenyebb a haja, az simán tönkreteheti. Gratulálok a húgodnak.

2013. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennek, de örülök.. :D

köszönöm szépen! :)

2013. okt. 29. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:
szárazra :)
2013. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsőnek van totál igaza, annyit még hozzátennék, a húgodnak üzenem hogy nem lehet nagy esze mivel a ricinus olajat akkor kell rátenni amikor amúgy is megmosnád a hajad. tehát megmosnád pl vasárnap este, akkor valamikor délután felrakod a pakolást és este ugyanúgy megmosod a szokásos módon, csak kb 3-szor mosd ki samponnal !!!
2014. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!