Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények Hódi Pamela hajáról?

Vélemények Hódi Pamela hajáról?

Figyelt kérdés

(Berki Krisztián barátnője, aki nem ismerné, kérdés szempontjából igazából lényegtelen)


Szerintem a haja gyönyörű, nekem legalábbis nagyon tetszik, jóval derék alá ér, ezen a képen, amit linkelek be van hullámosítva a vége, tehát amúgy még hosszabb egyenesen.

Szerintetek nem túl hosszú már egy ilyen haj? Nekem most derékig ér, arra gondoltam, megnöveszteném ilyen hosszúra én is.

Egyébként ez póthaj szerintetek?

Facebook oldalán jobban látszik amúgy, ha esetleg rákerestek, neten nem annyira találtam jókat :)



2013. okt. 29. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

a kép baloldalán levő ogrét ne figyeljétek, nem az a lényege most a kérdésnek :D


[link]

2013. okt. 29. 22:53
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem eredeti lehet, és nekem is nagyon tetszik. Gyönyörű
2013. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is eredeti:)
2013. okt. 30. 07:17
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is eredeti és nagyon szép. Kicsattan az egészségtől. Szerintem nem túl hosszú, de csak azért mondom ezt mert szép dús. Attól a hideg kiráz mikor az ilyen hosszú haj alig pár szálból áll alul.
2013. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ugyanilyen hosszú :) De ennél hosszabbra már nem növesztem, nem tetszene, az már túl ősanyás :D Szerintem növeszd meg, hacsak nem vagy túl alacsony, és elég dús hozzá a hajad (optikailag alacsonyabbnak mutat az ilyen hosszú haj, és egy bizonyos hossz után idiótán néz ki, ha nem elég vastag) És nem hiszem, hogy póthaj lenne :)
2013. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti nem csak a saját haja, nézd meg ezt okt. elején tette fel facebookra: [link]

Erősen kétlem, hogy kb. 20 centit nőtt és kétszer annyi lett a haja ennyi idő alatt...

Amúgy ha meg van csinálva tényleg szép a haja, de egyáltalán nem természetes állapotában néz ki úgy. Túl egészségesnek se mondanám.

2013. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

6. válaszoló igazad lehet:)

2013. okt. 30. 10:59
 8/14 anonim válasza:
Az Édes életben, pont a tegnapi részben mutatták őket együtt reggel,pizsiben, és szerintem nincs póthaja. Ebből azt akartam kihozni hogy akkor kelt fel az ágyból és fogta össze a haját, a póthaj meg szerintem egyáltalán nem olyan. gyönyörű szép haja van az biztos :)
2013. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem póthaj. A göndör hajas képen, amit egy válaszoló linkelt azért rövidebb, mert ott nagyon be van kunkorítva, na meg egyenesen tartja a fejét. A kérdező által linkelt képen hátra van dőlve, ez sokat dob egy hajhosszon. Amúgy nekem a fenekemig ér a hajam, nem sokkal hosszabb, mint a Pameláé. Az enyém is dús, még az övénél is dúsabb. Számomra nem túl hosszú, én szeretem, hogy ilyen. Amúgy sokat hordja lófarokban a haját Pamela, és soha nem látszanak sehol illesztések. Szóval szerintem ez a saját haja. Na meg szép egyenesre van vágva a vége, és sehol nem látszik egy rövidebb réteg sem a hajhossznál, ahol a sajátjának lenne vége. Meg igazából miért is az az alapvető mostanában, hogy a hosszú haj, csak pót lehet? Nekem volt, aki elkezdte tapogatni a fejem, hogy mivel van illesztve a hajam. És nem akarta elhinni, hogy a sajátomat növesztettem a fenekemig, nem 2 havonta 100 ezerért veszek hajat gimnazistaként... Azóta már egyetemista vagyok, az új ismerősök szintén minden nap kiakadnak a hajamon, hogy milyen szép és hosszú, na meg hogy igazi-e, mióta növesztem, mit szedek, mit kenek rá, stb.
2013. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
57%
EREDETI HAJA VAN. nem póthaj! egyik részben kérdezték Berkitől hogy póthaja van e Pamelának és mondta hogy NEM,saját! meg amúgyis látszana. Főleg ha felfogja! de nem... mert eredeti!
2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!