Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények Hódi Pamela hajáról?

Vélemények Hódi Pamela hajáról?

Figyelt kérdés

(Berki Krisztián barátnője, aki nem ismerné, kérdés szempontjából igazából lényegtelen)


Szerintem a haja gyönyörű, nekem legalábbis nagyon tetszik, jóval derék alá ér, ezen a képen, amit linkelek be van hullámosítva a vége, tehát amúgy még hosszabb egyenesen.

Szerintetek nem túl hosszú már egy ilyen haj? Nekem most derékig ér, arra gondoltam, megnöveszteném ilyen hosszúra én is.

Egyébként ez póthaj szerintetek?

Facebook oldalán jobban látszik amúgy, ha esetleg rákerestek, neten nem annyira találtam jókat :)



2013. okt. 29. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem paróka,szép haja van
2014. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
38%
Biztosan állíthatom hogy EREDETI haja van Pamelának!!!
2014. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

:))

Ami még mindig nagyon gyönyörű :))

2014. febr. 6. 19:41
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

Bizony eredeti a haj:)

Csak en azt utálom,amikor copfozza,vagy kontyot csinál,mert hatalmas kopasz "csíkok" vannak a hajtovenel,borzasztóan latszik,hogy nehéz a fejborenek ez a rengeteg haj.

Becsülöm,és irigylem őt, ezért a gyönyörű hajzuhatagert,de azért egy 15-20cm vagas szerintem nem artana,már tényleg csak a fejbore miatt is.

Úgy is gyönyörű hosszú lenne.

2014. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!