Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy gyantagép?

Mennyibe kerül egy gyantagép?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amibe beteszed a drogériából vett gyantapatront, és felmelegíti.
2009. nov. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem van, még 2éve kaptam akkor 2500ft volt 1 gyantával 1 olajjal és 10db lehuzoval és nagyon jo nem kell b@szakodni vele annyit, viszont kb 1oráig kell melegiteni
2009. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leírnád légyszi, hogy milyen márkájú, esetleg küldenél róla képet? köszi :)
2009. nov. 14. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is van, tavaly vettem, kb 8000 volt... nekem is volt hozzá papír, olaj patron is talán. Hát tényleg egész jó, kényelmes, csak egyszer már beragadt a gyantától a patron és szét kellett szerelni

Tényleg egy óráig kell melegíteni vele...

Mondjuk legutóbb láttam a dm-ben v a rossmannban is 5000ért, csak az a bibi, hogy az mini gyantapatronra van, úgy meg egyáltalán nem éri meg (kb fele akkora mint a normál és majdnem annyiba kerül)

Mi az h képet... olyan nehézség beütni a googleba h gyantapatron melegítő?

[link]

ilyen volt a szett amit vettem

sok szerencsét

18.L

2009. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja igen a legfontosabb: Tescoban vettem a nagyot
2009. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De, könnyű beírni a googleba, csak az 1. válaszoló írta, hogy az a fajta, amit ő használ, nagyon jó, és gondoltam, olyat vennék, ami másnak már bevált :)
2009. nov. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!