Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van otthoni IPL...

Valakinek van otthoni IPL szőrtelenítője? Ha igen, melyik márkájú és bevált?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Remington ipl 6000-est használok, a barátnőm meg Remington 4000-est. Nekem nem pl. karon nagyon jól működik (ténylegesen írt), hónaljban pedig sokkal vékonyabb és lágyabb lett, lényegesen ritkábban kell borotválni és nem szúr. Barátnőmnek viszont teljesen bejött. Ráadásul sokkal kedvezőbb lett a "rezsije" a gépnek az utóbbi időben. Egy lámpa nekem 8-10e Ft áron mozgott, de most 3000-ből meg tudom oldani. Van aki felújítja. Keress rá a guglin, nagyon korrekt. Írd be "Remington IPL lámpa felújítás". Ha hosszú távon szeretnéd használni, akkor a lámpa felújítás lehetősége miatt (illetve annak ára miatt) verhetetlen ez a készülék. Remélem tudtam segíteni.
2013. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen időközönként kell új lámpa bele?
2013. nov. 4. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit használod, de átlagban nekem 1,5 - 2 havonta.
2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!