Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszer dugók eltávolítása...

Mitesszer dugók eltávolítása az orrol?

Figyelt kérdés

szóval, fogamzásgátlót, szedek így a pattanásokkal már nincs gondom, max a szünetben. viszont az orrom állandóan hatalmas fehér miteszer szerűségek vannak. nem gyulladtak, nem olyanok mint a pattanás. van amelyiket nehezen, van amelyiket könnyebben ki tudom nyomi, és a nagyobbak szószerint olyanok mint egy fehéres átlátszó dugó. kijön és egy rendes luk marad utána. a kisebbekből nyomásra meg úgy jön ki a tartalom, mint a darálóból a darált hús. az egész orrom (orrcimpám) olyan, illetve az arcom egy része, de azon nagyon picik, észre se lehet őket szinte venni- az orromon vannak viszont nagyok is. próbáltam már ilyen maszkokat hogy gőzölés után felkeni, de nem szedi ki a dugókat, csak a tetejüket...


viszont anno mikor egyszer kétszer kozmetikusnál voltam a nyomkodástól totál bevörösödött az orrom, és egyáltalán nem javult, sőt akkor be is gyulladt egy pár..


van valami házi módszer ezek eltávolítására? mert még ha alapozót használok akkor is látszanak...


2013. okt. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani,egy papírzsepivel nyomkodd át az egész orr területét majd kend be fertőtlenítővel ez össze is húzza.
2013. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan a dm-ben, hogy mitesszer eltávolító, mint egy ragtapasz, csak formázott. Ráteszed az orrodra, egy idő után lehúzod, és a mitesszereket kiszedi. Tényleg használ, a mi családunkban bevált.
2013. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!