Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egészséges a haj, akkor...

Ha egészséges a haj, akkor jobban nő, nem?

Figyelt kérdés
Hiszen nem törik a végéből,annyira legalábbis. Kéne fodrászhoz mennem, de növeszteném a hajam, most középhosszú,és ha csak pár centit vágna,akkor utána gyorsabban nőne? én ezt figyeltem meg, amúgy tépett,és arra is lenne vágva.

2013. okt. 31. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
gyorsabban nem nő, hiszen a hajad nem intelligens nem kommunikál a hajhagymával és keringése sincs, viszont ha nem törik le a vége (mivel egészséges) akkor jobban látszik a növekedés.
2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajaja, én is erre gondoltam, hogy jobban látszik! :))
2013. okt. 31. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl a tépett hajtípusnál az a gond hogy sosem lesz egészséges hajvéged, ahhoz normális vágás kell. A tépettnél nincs ilyen, így hamarabb töredezik. Szóval így nem érdemes vágatni.
2013. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dehogynem érdemes. ennyi erővel az ég világon soha nem kéne vágatni egészséges haj céljából. amúgy meg maga a frizura miatt is megyek. amúgy honnan vetted ezt ha szabad megtudnom? vágnak a hajból szóval nem lesz töredezett.
2013. okt. 31. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor tépettre csinálják a hajad, akkor másképp vágják, a vége egyáltalán nem olyan lesz, mint egy sima vágásnál, fel lesz sértve a hajad vége, így könnyebben károsodik.
2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
biztos azért mondja a fodrászom hogy most egészséges...
2013. nov. 1. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te erről nem tudsz, nem kell úgy csinálni, mintha mi hülyék lennénk... a te hajad szerencsés. Örülj neki.
2013. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!