Gyanta, epilátor?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta borotválom a lábam, karom,hónalja és az intim részeket. Eléggé elegem lett belőle, csúnya, szúrós vagyok.

3 éve kipróbáltam a szőrtelenítő krémet (Veet), de semmit sem ért, pedig mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva. Tavaly nyáron kaptam egy epilátort (Philips HP6482: [link] A szőrt azon mód otthagyja, hiába hagyom meg megfelelő hosszúságúra, vagy akár hosszabbra is.

A gyantán így eléggé elgondolkodtam. Egyébként nem lenne sürgős, de mivel sokszor alszok a barátomnál 2-3 éjszakát is, így zavaró, hogy minden este órákat kell ezzel szenvedni.:( Mennyire kerül átlagban egy-egy rész szőrtelenítése? Nagyon fájdalmas? Intim terültenél ti mennyire vagytok szégyenlősek? 18L


2013. okt. 31. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hol mennyibe kerül város és szalon függő. A lb 1500-2000 Ft körül az intim gynata szintén 2000 körül hónalj 1000 körül nem kell szégyenlősnek lenned egyáltalán. Fájdalmasnak fájdalmas valamennyire, föleg az első, ha gyantázott zsőr van ujra gyantázva az már ekvésbé fáj mint amikor borotvált szőr van gyantázva. Na meg idővel hozzá lehet szokni. nekem vannak olyan venségeim akik már nem is érzik szinte.
2013. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szakember,de jó.:)

és tényleg 4 hétig tart utána a simaság? vagy az elején akár hetente is meg kell ismételni? ha eléggé erős szőrzetről van szó.

2013. okt. 31. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
egyénfüggő hogy meddig tart a simaság.. de a gyantával vigyázz...intim gyanta után derült ki hogy allergiás vagyok rá.elég fájdalmas 1,5 hónapos gyógyulás következett....:S
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15:36

kozmetikus csinálta? mi történt? sebeid lettek?

2013. okt. 31. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne egy gyantagépet venni, Alveola nagyon jól használható, olcsó a patron is bele, és jó fajta. Gyantáztatni persze kényelmesebb, de jóval drágább is. Nekem pl 2 hetente kéne gyantáztatni, felénk ez 7000 ft lenne, nos inkább veszek 400 ft-ért egy patront és csinálom magamnak. Epilátorból is van jó fajta, az újabb Braunok például ami víz alatt is használható. Olyat érdemes venni ha normális epilátort szeretnél.
2013. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!