Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szabaduljak meg a festett...

LiNorina kérdése:

Hogy szabaduljak meg a festett vörös hajamtól?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem szőke, de az a sötétebb fajta. Körülbelül fél éve befestettem vörösre, azóta háromszor volt feste, intenzív vörösre. Szeretnék újra szőke lenni, lehetőleg az eredeti hajszínemet szeretném. Mennyi idő körülbelül, hogy újra szőke lehessek? Ez kb. mennyi hajfestést jelent? Nagyon félek, hogy tönkremegy a hajam, így is eléggé töredezik. Ha azon múlik, sok időt fogok rászánni, de nagyjából mire számítsak? Tényleg narancssárga leszek az elején?:o Persze nem magamnak csinálnám, hanem fodrász.

2013. okt. 31. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy képet feltehettél volna, mert így nehéz megmondani. A szőkítést most egyből semmi esetre sem ajánlom.

Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha elmennél egy fordászkellékesbe, és vennél _.1 -es hajfestéket.

(első szám a színmélységet, 2. az árnyalatot mutatja)

ezek hamvas árnyalatúak, így a vöröses színt elnyomják. A színmélység legyek max 2 árnyalattal világosabb, mint amilyen most.

Emellett hamvasító sampont is érdemes használnod.

Próbálj ki egy ilyen festést, és ha bevált, de már kikopott fesd újra.

Minden festésnél egyre kevésbé lesz vörös.

6os oxinál ne használj erősebbet.

2013. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nullás gép? Hm?
2013. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm:) De fodrászhoz megyek, az biztosabb, csak nem nagyon tudom, mire számítsak.
2013. okt. 31. 20:27
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] egyébként most ilyen a hajam, talán egy árnyalattal sötétebb...
2013. okt. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!