Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Életemben először festem be...

Életemben először festem be hajszínezővel a hajam. Ezek a kérdéseim? :

Figyelt kérdés

Voltam boltban, de már elterveztem, hogy befestem a hajam a hajam hajszínezővel, csak nem találtam jó minőségűt. Így ilyen egy gagyi izét vettem. A neve az, hogy Delia hajszínező sampon, 4.0-sat vettem, erre szó szerint az van ráírva, hogy BARNA, semmi egyéb komolyabb megnevezés :D Az eredeti hajszínem BARNA de olyan barna, hogy egy kicsit világosabb a kelleténél...

Na és a kérdéseim a következők:


Ha befestem a hajam ezzel a termékkel, akkor ha kiöblítem nem fogja majd meg a kádat?

Ha már be van festve a hajam és ha egy kicsit megizzadok, nem lesz olyan a polóm hátulja?

És ha vasalom a hajam, nem lesz olyan a vasaló talpa?

Köszönöm szépen, ha válaszoltok :)



2013. nov. 1. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen boltba mentél, de mindenhol vannak jobbnál jobb hajfestékek, színezők.(Illatszerboltok, bevásárlóközpontok, meg nagyobb boltok) Hogy találtál rá erre a ruppótlan, névtelen valószínű leggagyibb színezőre?

Szerintem várj holnapig, és vegyél egy normálisat mielőtt tönkreteszed a hajad.

2013. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az Auchanba vettem, de máshol is kerestem már, de nem találtam :/ én olyanra gondoltam, ami olcsó és 6-7 mosásra kijön.

Valaki tud ilyet ajánlani?

2013. nov. 1. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékes, veszel egy színt és hozzá 1,5 vagy 2,7%-os színelőhívót... :) Azok professzionális termékek, és ha színezőként alkalmazod, semmit nem fog károsodni a hajad
2013. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!