Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónapja vettem észre,...

Zsebii kérdése:

Egy hónapja vettem észre, hogy nagyon hullik a hajam! Előre rettegek a hajmosástól és a fésülködéstől! Utána olvastam pár hajvitaminnak. A következőket találtam:Revalid, DM-es vitamin, Das gesund haar! Sok véleményt, tanácsot szeretnék!?

Figyelt kérdés
A Das gesund haar-ról azt hallottam,hogy növeli az étvágyat,ami nem lenne jó mert így is fogyni szeretnék!
2013. nov. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1. vagy az őszi hajhullás

2. orvos. Sok oka lehet, hogy miért hullik a hajad. Pl diétától is lehet. A vitamin nem fog segíteni rajtad, ha nincs meg hozzá a tápanyag. Ha hormonális okai vannak, akkor meg még annyit sem segít. Én azért kérnék egy teljes vizsgálatot előtte, hogy kizárjuk mi nem lehet.

2013. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsőnek teljes mértékben igaza van. Ez belső ok miatti hullás vagy a diéta miatt (mert sanyargatod a tested és nem jut elég tápanyaghoz-vitaminhoz) vagy tényleg hormonális: gyulladás, nőgyógyászati probléma stb-

Irány az orvos!

2013. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen színű a hajad? Esetleg festetett vagy eredeti? Mert én szőke hajú vagyok, és most nekem is kegyetlenül hullik :(
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!