Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a padlizsán lilás...

Szerintetek a padlizsán lilás hajfesték befogná a fekete kopott hajam?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, és néhol befogta, néhol nem, szóval foltos lett.
2013. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem valószínű, viszont a C-vitaminos módszer nagyon hatásos, én azt ajánlom. nem tudom ismered-e, C-vitamin port (gyógyszertárban úgy 1000 ft 100g, aszkorbinsav a neve, de ugyanaz) össze kell keverni egyszerű samponnal, és mehet az enyhén nedves hajra. ott maradhat egy órán át zuhanyzó sapival, zacskóval, valami ilyesmivel ajánlatos letakarni. ja, és nekem állig érő hajam van, kb a 100 g-os aszkorbinsavnak a negyedét kevertem bele a samponba. jól bedörzsöltem, mindenhol szétoszlattam, és a sötét pirosas vörös hajamból természetesnek tűnő, világos rézvörös lett. sok használat után elvileg teljesen leszedi a festéket, a feketét talán 3-4szer meg kéne így mosni ahhoz hogy befogja szépen a másik festék. sok sikert!
2013. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, próbáltam már az aszkorbinsavat és rengeteg hajam kihullott tőle, szóval nem próbálkoznák vele mégegyszer.
2013. nov. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!