Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket válasszak ha...

Milyen festéket válasszak ha padlizsán színű vagy esetleg lilásabb hajat szeretnék?

Figyelt kérdés
Most fekete a hajam(csak ez fogja be rendesen)de nem szeretném kiszívatni,van olyan festék ami így is befogná?

2013. márc. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elkezded egy lilás festékkel festeni (pl. [link] lilás fénye lesz, esetleg sötétlila, de intenzív színt szerintem ne várj.
2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

és ha valami világosabb lilával vagy vörössel festeném be akkor nem látszódna hamarabb?(páromnak szeretném meglepetésnek és jó lenne ha már jövőhétre olyan lenne a hajam)

2013. márc. 9. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, inkább attól függ, mennyire van kikopva a fekete.

Hallottál már a Colour B4-ról? Az kiszedi a feketét, és nem roncsolja egyáltalán (már próbáltam). Lesz utána egy kis vöröses árnyalata a hajadnak, de rögtön rakhatsz rá szinezőt, pl. ezt megpróbálhatnád: [link]

2013. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,még nem hallottam róla de lehet hogy megpróbálom:)
2013. márc. 9. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesből vegyél bármilyen festéket, 12% oxival. Az világosít a legjobban, nekem bevált. 6.20-as árnyalatok szép lilásak, [link]
2013. márc. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!