Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek, ami...

Milyen hajvasalót vegyek, ami nem túldrága de mégsem roncsolja a hajam?

Figyelt kérdés

Sürgős segítségre lenne szükségem. Alapvetően nem hullámos a hajam csak max heti 1szer szeretném áthúzni, formázás céljából, de tanácstalan vagyok hogy melyik márka/típus lenne jó, ami nem is túl káros.

És az igaz h a vasalástól még jobban zsírosodik a hajam? mert nekem alapból is hamar zsírosodik...:(


2008. júl. 8. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

nekem jópár hajvasim volt már, mert szeretem itt-ott elhagyni őket... Volt már Babyliss, remington, stb.. Most a kedvenc amit a Hajas reklámozott, az Imetec Belissima Jáde bevonattal. na az tuti. állati gyoran vasalja az ÉN hajamat, pedig a remingtonnal több mint 1 óra volt.

és tartósabb is....

+ nem annyira drága.

2008. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha látsz valahol AEG hajvasalót akkor mindenképp olyat, az a legjobb márka minden téren :)
2008. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Remingtont vettem. :) Köszönöm a kommenteket.
2008. aug. 3. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem eddig babyliss volt, olyat semmiképp ne vegyél. eléggé tré. közel 1 órába tellik vele kivasalni, és tépi a hajam mint az állat. de ma vettem egy imetec belissima b25öt, most levan árazva azthiszem a tescoban 12ezerről 7900ra. mindenképpen ilyet vegyél szerintem, jáde, kermáiabevonatos és belehet állítani hány fokon akarod vasalni. 30 mp alatt felmelegszik és én 10 perc alatt kivasaltam vele szögegyenesre a hajam.. nagyon szeretem.
2009. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Remington vagy Gama
2010. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!