Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud segíteni? Hogyan...

Valaki tud segíteni? Hogyan lehetne meggyorsítani a hajszínező kopását?

Figyelt kérdés
Ma befestettem vörös hajszínezővel a hajam és nem tetszik, vissza szeretném kapni az eredeti barna hajamat. Ugye mivel csak színező ezért kikopik (féltartós), de az még 6hét. Valamivel meg lehetne gyorsítani?:/:)

2013. nov. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hát..még ez se fog teljesen kijönni a hajadból..nekem vörös ombresra van befestve a hajam és nekem 8 hetes, és az első alkalom után 2-3 hónapig nem festettem újra a hajam végét és nem jött ki teljesen, csak kikopott, úgy, hogy kb foltok voltak a hajamba..szerintem neked se fog teljesen kijönni..fess rá egy közel olyan színű festéket mint amilyen a hajad volt, ezt tudod vele tenni
2013. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
foltokban maradt meg?:o mert azzal nem lenne bajom ha 1 pici vöröses árnyalat maradna a hajamban, de azért nem foltokban..:/ és van valami ami kiszedi az egész színezőt? olvastam valami hajradírról. csak nemtudom mennyire roncsolja meg ilyenek:/
2013. nov. 3. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen...valahol tényleg teljesen kikopik, de van ahol nem...ami tudok ajánlani keress a régi hajszínedhez hasonlót, ami nem túl sokban tér el az eredetihez, fesd be azzal és nem látszik ha lenő, aztán majd olyan lesz mint régen :)
2013. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ez a legutolsó lehetőség. de azért még meglátom mennyire és hogyan kopik ki, mert ez elég jó minőségű színező meg fodrászkellékesnél vettük szóval hátha:/ de köszönöm a segítséget :)
2013. nov. 3. 21:55
 5/8 anonim válasza:

Nekem a vörös színező nem kopott ki, hanem két hét alatt barnára fakult. Bár elég sötét árnyalat volt, az eredeti hajszínemet nem kaptam vissza, mondjuk én azóta ráfestettem, nagyon szerettem.

Egyébként mivel a tartósságát mosásban határozzák meg, költözz be a zuhany alá. :D

A helyedben nem próbálkoznék hajradírral, a vörös könnyen engedi a színét, ki fog jönni magától.

2013. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
remélem igazad van és hamar kikopik:) amúgy mivel mostad? mert nekem csalános samponom van és az egyik tincsemet azzal megmostam h fakuljon és répavörös lett tőle:s ilyen béna is csak én lehetek :D
2013. nov. 5. 14:29
 7/8 anonim válasza:
Nem emlékszem sajnos. Talán valami Elseve volt, vagy Gliss kur.
2013. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :))
2013. nov. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!