Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megerősíteni a...

Hogyan tudnám megerősíteni a hajam? És ha erősebb lesz hosszabbra tud majd megnőni?

Figyelt kérdés
4 éve vállamig érő, hullámos hajam van (4 éve vágattam le ekkorára), és azóta túlzás nélkül állíthatom, hogy egy centit sem nőtt. Mindig látom miközben fésülködöm, hogy egy csomó 3-4 cm-es hajdarab hullik le a földre, pedig kb 3 havonta le szoktam vágatni fodrásznál az eltöredezett részeket. Mit tegyek, hogy nekem is szép hosszú hajam legyen?

2013. nov. 3. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kímélő sampon, nehéz, sűrű balzsam, hajvégápoló, kifésülőspray. Hordd kontyban gumi és hullámcsat nélkül, óvatosan bánj vele, ne vágass annyit.
2013. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aloe vera, olajos pakolások, meg minden nap hajolaj a végére. Én évente veszek egy tubussal, mert olyan kevés elég belőle (rossmannban, tescoban, minden ilyen helyen kapni). Igyál sok folyadékot, ne károsítsd, ha teheted ne szárítsd meg, csak a levegőn (ha elég meleg van hozzá), hajmosás végeztével a hajad végét hideg vízzel öblítsd át, ez kevésbé sérülékennyé teszi (mint ahogy a meleg is megnyitja a fedőréteget, ezért ajánlják az olajos pakolást melegen). Hirtelen ennyi jut eszembe, ez az amit én is betartok, és szerencsére nem is törik annyira mint régen. Lehet, hogy még ennél is gyakrabban és keveset kéne vágatnod.
2013. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj, kifelejtettem pár dolgot: vizesen semmiképp ne használj hajkefét, maximum bontófésűt. Keféből se a műanyagot, inkább ruházz be egy vaddisznósörte-kefére. Azt is kapni rossmannban. Kicsit gyakran kell tisztítani, de összehasonlíthatatlanul kíméletesebb a hajhoz
2013. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!