Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömvirág krém és a száraz...

Körömvirág krém és a száraz bőr. Ajánlott-e a használata?

Figyelt kérdés
Az van ráírva h hámosodást elősegítő. de ha egyébkéntis száraz a bőröm, néha picit hámlik is, akkor ha bekenem a krémmel nemfog még jobban hámlani?
2009. nov. 15. 19:00
 1/4 anonim válasza:
43%

Szerintem kend be és ha úgylátod használ akkor többször is kend rá a felületre!

De ha nem gyógyul akkor tegyél rá disznózsírt ha van otthon.

De még jobb ha a 2000 éves kleopátra fürdőt használod:

Engecc vizet a kádba azután teszel bele tejet meg olajat,

azután most át magad vele mindenhol,mikor ezt megtetted zuhanyozz még le tiszta vízzel törölközz meg és majd meglátod használni fog!

2009. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csodákra képes a körömvirégkrém!
2009. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hámosodás nem azonos a hámlással. A hám a bőr felső rétege, ennek a regenerálódását segíti elő a körömvirág krém. Nekem télen véresre tud repedni a kezem akkor is, ha kesztyűt veszek. A körömvirág majdnem 100%-osan rendbe hozza pár nap alatt, illetve a megelőzésben is tökéletes.


Nagyon-nagyon ajánlott!

2009. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem már. De a hám, a bőr felső rétege, az nem az amitől időnként meg kell szabadulni, arcradírozással? Akkor azt miért érdemes regenerálni, ha inkább azt ajánlják, hogy szabaduljak meg tőle?:)
2009. nov. 16. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!