Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes hajsötétítő...

Természetes hajsötétítő módszerek?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam, hogy mivel mossam be a hajam, de egyik sem végleges, max 1-2 hajmosás... Hajat festetni biztos, hogy nem fogok, nem szeretem ezeket a vegyi dolgokat. Drága Mamikám azt mondta, egyek diót. Segített, a világosbarna hajam észrevehetően sötétedett. (Pedig nem nagyon hittem benne, de ezeknek a nagymamáknak valahogy mindig igazuk van :D ) A problémám: már ránézni se tudok a dióra :D Valami más élelmiszer?

2013. nov. 5. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
XD cipőbox
2013. nov. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és mennyi diót ettél?

a diót külsőleg is lehet alkalmazni

2013. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak természetes, növényi alapú festékek is, pl:

[link]

és

[link]

innen a Radico Organic

DE előtte legalább 3-4 hónapig nem szabad szintetikus festékkel kezelni a hajad, és át kell állni természetes hajápoló termékekre. A dm-ben, rossmannban találsz természetes sampont, balzsamot (Alterra, Alverde).

2013. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Napi kb fél kilót... Gondolhatod... És mire minden nap megtörtem... az ideg elkapott néha :D

Természetes hajfestékek? Sosem hallottam még róluk! Mindenesetre lehet kipróbálom, egyébként is Alverdés termékeket használok! Köszönöm! :)

2013. nov. 8. 00:14
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Hennából már nem csak vörös van, hanem sötét barna, lehet, hogy fekete is.

A dióról: :) én úgy tudtam, hogy a leveléből főzőtt oldattal festenek. Enni is jó, az omega3 miatt, de hogy sötétedne, azt most hallom elöször.


Mindig tanul az ember. :)

2013. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A természetes festékek még ápolják is a hajad, míg a szintetikusak inkább tönkreteszik. Hajápolásra amla-pakolást tudok ajánlani, nekem egy ilyen kezelés után másfél-két hétig egyáltalán nem hullik a hajam, és ez is sötétítheti a hajad. Amikor az enyémről leöblítik, masszívan fekete a lötyi. :)
2013. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!