Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret mellé ki milyen krémet...

Sotret mellé ki milyen krémet kapott? Kinek, hogy alakult a bőre és mikor? Visszatértek-e a problémák?

Figyelt kérdés

Én R: 20mg-ot, E: 40mg-ot szedek belőle, elm. 3 hónapig kell szednem, már most látványosan javult. Emellé Zinerytet kaptam, amit este kell használnom a pattanásokra. Plusz 2x1 mélytisztítás Babé termékkel és este Babé krémmel kenem az arcom. Plusz használok ajakbalzsamot, cicaplastot.

20/F.


2013. nov. 5. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Én mindig 20 mg-ot szedek belőle de így tovább mint te, 5 és fél hónapig. Mellé pedig én is Zyneritet kaptam és szintén a Babé termékeket használom mert még maradt belőlük, de már elvileg váltanom kéne a la roche-posay arctisztóra és hidratálóra:))

de most még csak az 1. hónapon vagyok túl, úgyhogy nagyon látványos dolgok még nem történtek, habár azért én látom, hogy használ de még nem feltűnő...és te hol tartasz? te látsz már változást? milyen mellékhatásokat észleltél?

2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem szépen javul az arcom, 1 hónapja szedem. Szájszárazságon kívül mást nem bettem észre.
2013. nov. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!