Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol árulnak, vagy kapható...

Hol árulnak, vagy kapható RICINUS OLAJ?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem,nem zavar,hogy büdös,hajmosás után nem lehet érezni.Nekem sokat segített:)
2013. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban, mivel ez egy hashajtó.

Hajra nem éppen jó, számomra érthetetlen is mi ez a hajra kenjük a ricinust mánia... hajhullást okoz ha fejbőrre kerül, nehéz kimosni ezért sok samponozás kell ami önmagában is káros, büdös tőle a haj, legfeljebb te nem érzed egy idő után, de mindenki más érezni fogja. Jó hatása nem igazán van. Többet érnél argánolajjal, de kókuszolajjal is. De fejbőrre ezek se kerüljenek. Csak ha le is mosod pár percen belül.

2013. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget első kommentelő :)nem olyan rég vettem a patikában de nekem nagyon tetszik a hatása :) sokkal fényesebb és jobb a hajam tőle
2013. nov. 20. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni, meg ilyen BIO boltokban. Gyógyszertábrban könnyebben beszerezheted
2019. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!