Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid időn belül 3-4 cm?

Rövid időn belül 3-4 cm?

Figyelt kérdés
Az van hogy a frufrum kb a szemem aljáig ért, de a fodrászom egy félreértés miatt levágra a homlokom közepénél kicsit feljebb. Nekem egész gyorsan nő a hajam (havi 2cm)Mit tehetnék hogy 1-1 és fél hónap alatt nőjjön 4 cm-t?

2013. nov. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha havi 2 cm-t nő a hajad akkor örülj, mert az egészséges hajra utal, gyorsítani meg nem lehet a hajnövekedést.
2013. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ricinus olaj
2013. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És azt hogy kell hasznalni hogy hasson?

Köszi a választ! ;)

2013. nov. 7. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is a ricinus olajat javaslom! Különböző hajpakolások kiegészítőjeként, vagy csak simán önmagában picit felmelegítve vigyük fel törülköző száraz hajunkra, oszlassuk el az egész hajhosszon, folpakkal csavarjuk be, és vegyünk fel egy sapkát, hogy melegen tartsuk. Fél órán át minimum legyen rajta, de akár több órán keresztül is magadon hagyhatod. Én tojássárgájával és olíva olajjal összekeverve csinálok belőle hajpakolást. Egyébként google barátod sokat segíthet ebben, rengeteg ricinus olajos hajpakolás receptet találhatsz a neten, plusz millió szépség blogot vezető csajszi ír róla. Remélem segítettem! :)
2013. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, te használod?

Neked mennyit használ?

2013. nov. 8. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, használom, bár még csak nemrég kezdtem el, de már látom a változást. Nem tudom, hogy pontosan mennyit nőtt, de kb. három hete használom (heti egy-két alkalommal), és láthatóan hosszabb a hajam. És egészségesebb. Használom a szempilláimra is, sűrűbb és hosszabb lett tőle, de ezt igazából szerintem csak én látom. :)) Szemöldök növesztésre is alkalmas.
2013. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen ki fogom próbálni :)
2013. nov. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!