Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszavágtam a frufrumat...

Visszavágtam a frufrumat rövidre, és két-három hónap alatt nagyon megnőtt, lehetséges hogy azért, mert a töredezett részt levágtam?

Figyelt kérdés
A többi hajam viszont nem nőtt, pedig növesztem éppen, de ez most jóval eltér a többitől, sokkal hosszabb ez az egy tincs. Eddig nem vettem észre, mert göndör a hajam és össze volt fogva, de kivasalva jól látszik. Ha visszavágom rövidebbre az egész hajam, akkor lehetséges hogy ennyi idő alatt hosszabbra is megnőjön mint amekkora most?

2013. nov. 7. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem a végétől nő a hajad, hanem a tövétől. Ez egy tévhit, h ha levágod a hajad gyorsabban nő vissza.
2013. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a többi hajam hogy nem nőtt meg? Sok helyen azt olvastam, hogy ez segít a hajnövesztésben. Végülis ha eltöredezik akkor a vége letörik és újból kell várni míg megnő, szóval lehet van benne igazság mégis.
2013. nov. 7. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha töredezett nagyon akkor segít a vágás, mivel ha levágod utána nem fog töredezni egy ideig, hosszabbra tud nőni.
2013. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek elöl gyorsabban nő a haja. Na meg hamarabb észreveszed azt a néhány centit is, mint a hátulján.
2013. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!