Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi legyen a...

Szerintetek mi legyen a hajammal? Levágassak a végéből? Hány cmert? Esetleg csak a belső részt?

Figyelt kérdés
végre megnőzz mellig a hajam de a vége eléggé elvan kopva meg a belső rész elég töredezett de folyton eltörik mióta levágattam:S

2013. nov. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt csináltam, hogy vettem kellékesben egy fodrászollót (fontos, hogy éles legyen)

és néha nekiállok lecsipkedni a kettéálló végeket :)

mindig csak épphogy a végét minden szálnak..kb 1 hónapja kezdtem ezt a remek hobbit :P de már alig találok töredezett véget :))

2013. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ne vágasd le ha hosszú hajat akarsz, én azt csinálom hogy a tenyerembe rakok egy kis olivaolajat és beledörzsölöm a hajvégeimbe, aztán csak összekócolom hogy menjen belőle máshova is, de a lényeg ugye a hajvége szóval ezt nem is muszály.Felfogom egy kontyba és így vagyok akár egész nap, ha hétvége van, de pár óra is elég.Asztán megmosom és nincsenek töredezett hajszálaim, plusz szép fényes.És azt vettem észre hogy így jobban nő , így én ezt havonta megismétlem. :)
2013. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olivaolaj nagyon jó, de az a hajvég, ami már megtört nem fog összeragadni! Szóval szerintem először szabadulj meg a törött végektől és utána alkalmazd a 2. tanácsadó olivás kezelését, hogy megelőzd az újabb töredezéseket
2013. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hajvágás nélkül abszolut elmúltak a töredezések, nyilván nem összetapadt a széttört, de szerintem a törött részek így tovább törés nélkül leestek, vagy nem tudom, de tényleg nincs már törött és nem vágattam, szóval szerintem egy próbát neked is megér :) Második voltam. ;)
2013. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!