Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

DMből milyen dezodort tudtok nekem ajánlani nagyon intenzív zzadásra ami leginkább a szagokat tünteti el 100%-ig?

dm

Keress kérdéseket hasonló témában: DM

2013. nov. 8. 14:38  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Nagyon béna izzadásgátlók vannak és tök drágák.:/ Én annyit szenvedtem ez miatt.:( Tök kínos volt,ha leizzadtam,de most vettem a gyógyszertárból ilyen Solutio antisudorica nevezetű készítményt kb 550ftért és annyira hatásos hogy újra boldognak érezhetem magam vele! 2 napja nem izzadok és nem is vagyok büdös nagyon bevált! Kínosan meséltem róla a barátnőmnek mire kiderült,hogy ő is ilyet használ már 1 hónapja

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. nov. 8. 15:50 Privát üzenet

Előző vagyok

Én szagtalan vagyok már 2 napja,egyébként ha ilyet vennél akkor eleinte csak naponta kell megtisztított,száraz hónalja esténként. Aztán pedig már hetente 1x,aztán havonta 1x.:) Ha borotválkozol ki kell hagynod min 3 napot, enyhén csíp.

# 2/4Időpont 2013. nov. 8. 15:52 Privát üzenet
Nem igaz,hogy mindig elfelejtek valamit.xD és vattapamaccsal vigyél fel kb 3-4 cseppet

# 3/4Időpont 2013. nov. 8. 15:53 Privát üzenet
nekem bevált a rexona maximum protection

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. nov. 10. 08:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem palette deluxe ultra intenzív szőkítőt. Ahol barnás volt a hajam, sárgás lett. Szerintetek, ha veszek sarki hamvasszőkét vagy olyat, ami fehéresebb, mikor festhetem rá?
Milyen intenzív vörös hajSZÍNEZŐKET ismertek, ajánlotok?
Sötétbarna hajamból szeretnék intenzív vöröset. Milyen festéket ajánlanátok?
Babát szeretnénk de közben rendszeresen tornázok. Leginkább hasizom erősítést csinálok. Mennyire befolyásolja a teherbe esést vagy ha már megfogant a baba az intenzív tona amíg...
Veszprém megyében (leginkább Veszprémben) hol tudok Brasil Cacau kezelést csináltatni a hajamra? Van fodrász, aki elvállalná?
Garnier 7.40-es intenzív világos rézvörös helyett mit használhatnék?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!