Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DMből milyen dezodort tudtok...

DMből milyen dezodort tudtok nekem ajánlani nagyon intenzív zzadásra ami leginkább a szagokat tünteti el 100%-ig?

Figyelt kérdés
dm

2013. nov. 8. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon béna izzadásgátlók vannak és tök drágák.:/ Én annyit szenvedtem ez miatt.:( Tök kínos volt,ha leizzadtam,de most vettem a gyógyszertárból ilyen Solutio antisudorica nevezetű készítményt kb 550ftért és annyira hatásos hogy újra boldognak érezhetem magam vele! 2 napja nem izzadok és nem is vagyok büdös nagyon bevált! Kínosan meséltem róla a barátnőmnek mire kiderült,hogy ő is ilyet használ már 1 hónapja
2013. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Én szagtalan vagyok már 2 napja,egyébként ha ilyet vennél akkor eleinte csak naponta kell megtisztított,száraz hónalja esténként. Aztán pedig már hetente 1x,aztán havonta 1x.:) Ha borotválkozol ki kell hagynod min 3 napot, enyhén csíp.

2013. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy mindig elfelejtek valamit.xD és vattapamaccsal vigyél fel kb 3-4 cseppet
2013. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem bevált a rexona maximum protection
2013. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!