Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb márkánál lehet...

Melyik jobb márkánál lehet kapni egész világos alapozót?

Figyelt kérdés
A MAC-nél és a Loreal-nál nem találtam. Ötletek?
2009. nov. 16. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi számít jobb márkának?

A barátnőm hófehér bőrű, rá is játszik, annyira világosra sminkeli az arcát, és az AVONnál veszi a leghalványabb alapozóit.

2009. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem az Avon, de azért köszi a választ. Gyakran sminkelem magam és nekem fontos az, hogy jó minőségű legyen, nem akarom a bőrömet tönkre tenni a gagyi sminkkel.
2009. nov. 16. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Manic Panic fehér alapozója elég világos.
2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, akinek az Avon gagyi....

nekem a kedvencem a ax Factor Color Adapt. Ha azt nem tartod annyira gagyinak, akkor azt javaslom, mert nagyon világos árnyalatoktól a nagy sötétig minden van.

2009. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max Factor, csak nem tudok írni :)
2009. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Max Factor :S fehér a böröm de ezt nagyon eltaláltam XD ugy nézeki ki vele mint egy hulla:S:S:S

Am az van ráirva h MaxFactor colour adapt .40 Creamy Ivory

Am az illata nagyon teccik és olyan selymes lesz töle a böröm :)))

2009. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a Max Factor Color Adapt 80- as árnyalatát használom, a neve Bronze.

Azonknak ajánlom, akiknek világosabb a bőre, de nem hullára akarnak sminkelni, hanem picit jobb színt akarnak, de nem elütő színt. Ez szépen igazodik a valódi színhez, csak szép árnyalatot ad.

2009. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!