Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki szőke hajra használta...

Valaki szőke hajra használta már a Casting barna árnyalatainak valamelyikét?

Figyelt kérdés
Szőke a hajam és szeretném a tejcsokoládé árnyalattal befesteni. Félek,hogy nem fogja be vagy ledobja...mivel csak bemosó. Valakinek van tapasztalata?
2013. nov. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a farkam felett a fanszőrzetemet festem vele.. nekem bevált..befogta elsőre.. én azt javaslom, hogy legyél kitartóbb és vállad be.. Szerintem elsőre elfogja vinni.
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked is ajánlom a fodrászkellékes festékeket, színezőket, sokkal jobbak, szebb színt adnak. Anyum vett a múlt hónapban barna Castingot, nem tudom melyik árnyalat, de a szőkített haján zöldes lett, nagyon csúnya volt. Amúgy kopott, de nem elég gyorsan:) Ha sárgás/aranyszőke vagy akkor te is jól válaszd meg a festéket, meg a színt, a sárgát ellensúlyozni kell.
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőkét vissza kell pigmentálni, addig akármit kensz rá le fogja dobni.
2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszapigmentálás? Azt,hogy kell??
2013. nov. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!