Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy leszek újra barna?

Hogy leszek újra barna?

Figyelt kérdés
eredetileg sötét barna hajak van. már kb másfél éve mellíroztatom és már kb a háromnegyede szőke. de teljesen kikészült a hajam a sok szívástól :s csomostól hullik...és mivel augusztusban voltam utoljára fodrásznál ezért ezen a héten menni akarok. kb a lapockámig érő hajam leakarom vágatni a nyakam közepéig. és barnára szeretném. de nem az eredeti hajszínem hanem egy világosabb barnát. nem lesz ' csíkos' a hajam? :s vagy h festik be a mellíros hajat? egyébként nagyon jól áll nekem a szőke sajnálom h meg kell válljak tőle:/ de ezért gondolom h egy világosabb barnával próbálkozok...

2013. okt. 29. 09:16
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenre gondoltam

2013. okt. 29. 09:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom.

Nekem a fodrász jó sötét barnát ráfestett. Eltűnt minden melír. Majd 2-3 hajmosás után elértem ezt a színt ami a képen van. :)

2013. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ugye ennek nincs vöröses beütése? :s
2013. okt. 29. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, sötétbarnáról szőkítettem, utána meg élénkpirosra színeztem. Kb. fél/háromnegyed évig bírta szegény, utána már száraz és töredezett volt.

Nekem is először egy nagyon sötét barnára festette, majd az világosabbra kopott, picit vöröses volt, de szerintem az alatta lévő piros színező miatt... Két hónap múlva megint festettem, azóta már oké, picit világosabb még mindig a vége, most lehet olyasmi világos, mint amit te linkeltél, csak ugye a többi hajam sötétebb...

Hallottam valami visszapigmentálásról, nem tudom, jól írtam-e, nem tudok róla semmit, kérdezz rá esetleg fodrásznál :) De nekem így már jó a hajam, örülök, hogy visszafestettem. Már több mint a fele a hátközépig érő hajamnak eredeti szín.

2013. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a lenövés, mert ott szép barna lesz, a szőke részt meg vissza kell pigmentálni, különben kikopik belőle a festék, ráadásul lehetnek zöldes árnyalatai a ráfestett barnának, nem rossz a színválasztás.
2013. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!