Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be lett melírozva a hajam...

Be lett melírozva a hajam szőkére és vasalás miatt elégett durván a vége. Ha vissza festetem feketére akkor megjavulhat a hajam, vagy már csak hajvágással lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szétégett, töredezett haj semmitől nem jön helyre, a festés meg csak tovább ront rajta. Mindenképp vágás kell.
2013. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. nov. 10. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni már semmivel nem tudod, igazából nem is értem, hogy ezt hogy gondoltad. :)) Az ilyen részeket csak levágni lehet, vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor szilikonos hajvégápólókkal, vagy olajokkal valamennyire elfogadható kinézetet kölcsönözhetsz neki, de ez persze csak látszat, ha lemosod róla, ugyanúgy látszik majd, hogy tönkrement.
2013. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, ezt hogyan gondoltad, még több kemikáliával max. tovább tudod rontani a helyzetet. Ez olyan, mint a fog, nem gyógyul...

Le kell vágatni az eltört részeket, és amúgy a gyakori leszívást/festést és vasalást meg el kellene felejteni, hacsak nem akarod, hogy majd akár meg is kopaszodj.

2013. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!