Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert lessz ilyen a hajam...

Miert lessz ilyen a hajam hajmosas utan?

Figyelt kérdés
Minden hajmosas utan,mikor elkezd szaradni a hajam,ilyen szarazon szarad,vagyis mire mar nem vizes,nagyon-nagyon szaraz es szetall,olyan mint egy szenakazal. Ha a fodrasz beszaritja akkor is pont ugy nez ki,csak nem all annyira szet,mintha 'lehuzna' valamennyire. Kiskoromban mindig rovid,fegyes szogenyenes hajam volt.Majd elkezdtm novelni,ojan hatkozepig ert( akkor volt leghosszab,azelott sose noveltem.) majd levagattam.Akkor meg begondorodott es azota ilyen. Azota ha szarad mosas utan,a vege begondorodik. Az egesz vege ilyen kis loknikban van,nagyn szaraz. Ha kifesulom akkor konkretan oroszlansorenyem van. Egesz heten ilyen. Balzsamot hasznalok,meg az oliva olajat is kiprobaltam. Szerintetek? :(

2013. nov. 10. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen sampont hasznalsz?
2013. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg száraz a hajad. Ne szárítsd hajszárítóval, ne vasald a hajad. Használj kimondottan száraz hajra való hajpakolást. Látogasd meg a fodrászodat is.
2013. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szaraz hajra valo sampont hasznalok,leginkabb babat (tobbfelet kiprobaltam semmi valtozast nem tapasztaltam) fodrasznal 2hete voltam,gyeritett a dussagabol(mivel nagyon dus) es a vegebol is vagott. A problemamra meg nem mondott semmit.
2013. nov. 10. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.
2013. nov. 10. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha atternel szilikonmentes natur samponra.A legjobb es egyik legtermeszetesebb hajpakolas,a kokuszolaj!Amellett,hogy taplalja a hajat nagyon fincsi illata is van!
2013. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi, igen a kokuszolajrol rengeteg jot olvastam,ki is szeretnem probalni. :)
2013. nov. 11. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
én hajolajat használok rá egy éve. Mosás után mindenképp, és ha eszembe jut akkor minden nap (de sokszor elfelejtem :) ) régen egy kiló balzsamot rá kellett kennem, hogy valahogyan álljon. Most már egyáltalán nem használok balzsamot, és szép selymes, szépen beáll magától. szárítani sem szárítom, csak ha muszáj, de akkor is messziről. Szóval olajozni, olajozni, olajozni!
2013. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! :) Mindenkepp beszerzek valamit.
2013. nov. 11. 20:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent az 1ev az mar nem semmi, kb. Hanyadik hasznalat utan lattal valtozast ?
2013. nov. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!