Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a pattanáskezelő kenőcsöt...

Ezt a pattanáskezelő kenőcsöt hogy érdemes használni?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig érdemes rajtahagyni a bőrön?

Mennyit tegyek a bőrömre?


[link]



2013. nov. 11. 19:18
 1/3 remajonéz válasza:
Picikét bevizezed az arcod,majd annyit kensz a bőrödre,hogy mindenhol fehér legyen,azt szerintem érezni fogod,hogy mennyi kell rá. Megvárod míg megszárad,azt is érezni fogod. Feszül majd az arcod,meg mikor hozzáérsz,nem fog elkenődni,akkor szépen lemosod. Ennyi
2014. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lemosod az arcod arctisztitóval, vagy szappannal, ahogy szoktad, letonikozod, majd rákened hogy mindenhol legyen az arcodon, rajtahagyod ameddig a megadott időt irja, utána lemosod, (gondolom lemosható, nem lehúzható) nekem is vannak ilyeneim, csak avonosak :) sok sikert!
2014. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és ha nincs rajta idő megadva akkor szerintem 10-15 perc (2. válaszoló)
2014. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!