Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes szoláriumba járnom és...

Érdemes szoláriumba járnom és milyen időközönként hány percre, ha problémás az arcbőröm (zsíros, miteszeres, piros pöttyök, picik csak emiatt nem egyenletes) elmúltam 18?

Figyelt kérdés
Nyaralás után jobb az arcbőröm, kinézetre és tapintásra is, ha van egy kis színem. Budapesti eu-s szolik érdekelnek csak.
2013. okt. 16. 14:11
 1/3 anonim válasza:
Inkább kozmetikushoz menjél, mint szoláriumba. Ha ő lekezelte az arcodat és ajánlja a szolit, akkor lehet, de azt is csak mértékkel. Nem túl egészséges!!!
2013. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hetente vagy kéthetente egyszer elmész szoliba,szerintem attól még semmi bajod nem lesz.Nem egészséges az igaz,na de a mai világban már mi az??:) Amúgy a szoli nekem is bevált pattanásokra,mert hát ugye kiszáritja a bört. Csak nem kell tulzásba vinni.
2013. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mitesszerekre hosszútávon rossz a szolárium. Nyaralás után jó volt, de most már ezek szerint nem.
2013. okt. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!