Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szoli krém?...

Melyik a legjobb szoli krém? "Egészséges áron! "

Figyelt kérdés
Van olyan amit szoli előtt, szoli után és arcra is lehet használni? Vagy arcra, szoli előttre és szoli utánra is külön kell venni? Az arcomon zsíros és pattanásos a bőröm, erre van külön krém? Linkek is jöhetnek!

2013. nov. 13. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Lehet külön is venni. De önmagában egy sima szolikrém is drága és ha még 2 félét is veszel szerintem elég nagy befektetés.

2013. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dr. Kelen - Rossmannban azt hiszem 1400 Ft

[link]

2013. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Dr. Kelen szolizás előtt vagy után kell használni? Foltot hagy a ruhán?
2013. nov. 14. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
szoli előtt bekened, elég erős citromos illata van, nekem ennyi volt vele a negatív tapasztalatom, de amúgy hihetetlenül jól élénkíti a színt, kevesebb idő is elég volt ugyanazért a hatásért ezzel a krémmel, mint nélküle, de utána azt hiszem 3-5 órán belül nem szabad lezuhanyozni, hogy tudjon hatni a krém
2013. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és nem hagy foltot, citromsárga színe van, bár hagy réteget a bőrön, de nekem nem színezte a fehér ruháimat sem
2013. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy réteget hagy a bőrön? Ha pl. megvakarom egy helyen, akkor onnan lejön és foltos leszek?
2013. nov. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!