Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajolaj?

Melyik a legjobb hajolaj?

Figyelt kérdés

Töredezik a szőröm és nem tudom mit tegyek... szeretnék szép hosszút növeszteni de így nem fog menni hogy a vége eltörik/letörik.

Most az Avon egyik termékét az Advance Techniques Argán olajat használom rá. Mi erről a véleményetek, tudtok jobbat ajánlani ettől? Vagy olcsóbbat és jobbat? De ha drágább az sem baj, csak ne töredezne már.


Nem tudom jól csinálom e... úgy szoktam bekenni, hogy kimosom a hajam, balzsamozom, kenek a végére olajat aztán megszárítom (a végét igyekszem elkerülni) aztán megint teszek rá egy picit. Így jó vajon?



2013. nov. 13. 14:22
 1/2 anonim válasza:
L'oreal mythic oil szerintem a legjobb. Ezt száratáskor vagy utána is használhatod, nem kell kimosni a hajból, kevés is elég és nem ragad.
2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kipróbálom.
2013. nov. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!