Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka annak, hogy naponta...

Mi az oka annak, hogy naponta kb 10 hajszalam hullik ki csak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
nem elég erőszakos a pasid
2013. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez de vicces b+ XDDDD...ja nem

mi a banatra irsz ide,ha ugysem erdekel a baromsagod senkit,nem hulyesgre voltam kivancsi....

2013. nov. 15. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy a többit nem veszed észre.
2013. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem kb. 5 szokott, és fenékig érő hajam van :D szerencsére erős :P de ha kb. 20 hullana ki már pánikolnék..
2013. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de eszreveszem,mert eddig hullott a hajam es konnyen eszre lehet venni,+ mikor fesulkodtem,vagy 50 szal...most pedig 2-3.olyan szokasom van,hogy a hajam veget mindig vegig simitom,mert mindig kihullott egy par hajszal,most pedig soha...

az en hajam is majdnem olyan hosszu. :) engem azert erdekelt,hogy miert hullik ennyire keves,mert eddig sok hullott,most hirtelen szinte semmi(kb 2 hete).

2013. nov. 15. 23:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Változó, mikor mennyi hullik. Attól függ, a hajszálak mikor halnak el és kezd helyettük új nőni. Évszakok, hormonok, táplálkozás is befolyásolja. Nekem pl. nyáron nagyon hullott, még nem volt ilyen, egy mosási napon kijött 150-200 szál, normál napokon kb. 40. Régebben meg alig pár szál naponta. Most megint nem hullik vészesen, csak normál mértékben, 10-15 szál naponta, mosáskor kicsit több. Mondjuk nekem nagyon dús a hajam, a nyári hajhullás se látszott meg rajta, mindig méregettem a körfogatát a copfomnak, hogy ha csökken azonnal megyek vérvételre meg orvoshoz, de szerencsére nem volt rá szükség. Most meg rengeteg babahajam van, egész tincsek nőnek, nem győzöm lesimítgatni. :D Nekem fenék alá ér a hajam.
2013. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azon szoktak aggódni az emberek, hogy miért hullik a hajuk, neked meg az a baj, ha nem hullik? Inkább örülj neki, ez a természetes.
2013. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs bajom vele. :) Csak azert kerdeztem,mert mindenhol azt irja kb 60 szal hullik ki naponta es ez a normalis,ezert erdekelt.
2013. nov. 16. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább napi százat szoktak mondani.Amúgy egyén függő.olyan meg nincs hogy csak 10 hullik.Nem veszed észre,ennyi.
2013. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írják, hogy napi 60 hullik ki, hanem hogy az még normális mennyiség.
2013. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!