Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a bőröm. Mivel...

Nagyon csúnya a bőröm. Mivel tudnék javítani az állapotán? Van erre valamilyen vitamin vagy krém?

Figyelt kérdés
Amit csak el lehet képzelni rajtam minden megtalálható narancsbőr striák mitesszerek pattanás furunculus szőrtüsző gyulladás stb..
2013. nov. 16. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
A kozmetikus csak ideiglenes megoldást hoz sajnos :(
2013. nov. 16. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mire és mit, és hol. Ugyans nincs általános krém az egész szervezetre.


Vitamin ami a bőrnek jó:

B5 vitamin, E vitamin, Béta-karotin (A vitamin)

Arcra érdemes cink tartalmú vitamin készítményt szedni, mert idővel csökkenti a pattanások számát (vagy rágsz tökmagot)

Kollagén a bőr, köröm, haj rostjait felépítő anyag. Feszes és egészséges bőrhöz szokták ajánlani, szintén lehet kapni kapszulában, és élelmiszer boltokban is por alakban zselatinnak keresztelve.


De amúgy bőrgyógyászhoz kéne elmenni, mert lehet nem vitamin gondjaid vannak és oda kevés lesz minden csodaszer.

2013. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megyek, december elejére van időpontom de gondoltam előtte, mellette kiprobalnám a vitaminokat is. Sajnos hiányom van mindenből mert egy betegség miatt hetekig alig ettem..
2013. nov. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!