Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a hátamról és a vállamról a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapja jelentek meg, azelőtt sosem voltak nekem azon a környéken. Mi okozhatja és hogyan tudnék rajta segíteni?
2013. nov. 16. 18:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Valami fürdőszivacs segíthetne ezen?
2013. nov. 16. 18:40
 2/10 OMG! ***** válasza:
Én bőrgyógyászhoz fordultam és kaptam rá gyógyszert. :)
2013. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit írt fel és mennyibe került?
2013. nov. 16. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel most már ruha fedi könnyebben alakul ki,ezért radírozni kell és a pamut felső is sokat segít.
2013. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockám környéke lett egy időben pattanásos, főként a mozgáshiánytól. Arctonik/testradír + izzasztós torna rendbe tette.
2013. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sowilo ***** válasza:

Télen általában szoláriumba járok, nekem az szokott segíteni. De ha nem akarsz, akkor az is jó, ha reggel, és fürdés után áttörölgeted a hátad egy arcszeszes vattapamaccsal. Bár ehhez hajlékonyság kell :D Ez a verzió akkor jó, ha zsíros a bőröd. Ha száraz, akkor inkább ne, mert rosszabb lesz.


Hogy eleve a pattanások ne jöjjenek ki, az étrendeden kell változtatnod. A tejtermékeket és a gabonákat kell minimalizálni, illetve az sem baj ha kizárod, mivel nem nélkülözhetetlen tápanyagforrások, sőt. A tejtermékek állati hormonokat tartalmaznak amik okozhatnak pattanásosodást, a gabona pedig a glutén(sikér)tartalom miatt okozhat pattanást.

2013. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem száraz eléggé a bőröm, de az arctonik nem rontott rajta, igaz, nem minden nap használom. Utána hidratáld, nem lesz semmi gond.
2013. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bőrgyógyásztól kaptam krémet :)
2013. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sowilo ***** válasza:
Arctonik helyett arcszeszt javasolnék inkább, de igaz, hidratálni nem árt utána. Ezek a tonikok tényleg nem jók semmire. Nem fertőtlenítenek, nem tisztítanak, nem csinálnak semmit, viszont drágák.
2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen fajta arcszeszt használhatnék?
2013. nov. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!