Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hamvasabb világos...

Ilyen hamvasabb világos vöröst milyen festékkel érhetnék el?

Figyelt kérdés

Valakinek van valami ötlete ilyesmit mivel érhetnék el, ami nem olyan erős narancsos vörös? Nem tudom ez természetes-e egyáltalán. A válaszokat előre is köszönöm.

http://www.youtube.com/watch?v=XOblNLq8pBw&list=TLkJ_wUocu8G..



2013. nov. 17. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem túl sötét a hajad, akkor a henna befogja. attól természetes színű lesz, és keverheted is pl a vöröset a barnával. nekem is hennával van festve és sokkal jobb mint a festék.
2013. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most szőkére van festve, amúgy világos- középbarna a hajam. Leírnád, hogy milyen hennát javasolsz? Sose használtam még, nem tudok róla semmit mivel érdemes. kezdeni.
2013. nov. 18. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
én keverni szoktam a festéket. egy doboz szőkéhez rakok egy negyed vöröset és az oxinak a negyedét is... Imádom azt a színt amit ilyenkor kapok. garniert használok csak!
2013. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8.34-es festékek adnak hasonló eredményt, persze nagyon nem mindegy, mennyire vagy szőke. Ha nagyon világos, akkor mindenképpen vissza kell pigmentálni, különben narancssárga, élénk színt kapsz, ráadásul nagyon hamar ki fog kopni.
2013. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!