Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajápolókon és samponokon...

A hajápolókon és samponokon fel van tüntetve, hogy tartalmaz szilikont?

Figyelt kérdés
Rákerestem azokra a termékekre amiket használok, az összetevőknél nem írta a szilikont, de neten azt olvastam róla,hogy tartalmaz. ( pl.: kallos-hajvégápoló, le is cseréltem argánolajos Avon termékre. )Megszeretném kímélni a hajam a szilikontól, úgy tudom eléggé káros. Köszönöm

2013. nov. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
igen tartalmaz szilikont, de ne szilikon néven keresd, mert rengeteg néven fut. Amúgy az avonos is azt tartalmaz. Ha rá van írva szilikonmentes az akkor nem tartalmaz, ha nincs rá írva semmi akkor tartalmaz. Egyébként az avonnál dimetchicone néven fut.
2013. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összetevők közt ott van, persze ehhez tudni kéne hogy mi a neve a szilikonnak, többféle is van, pl az Avonnak az argánolajos hajápolójának a nagy része szilikon, többféle is van benne, az a fő összetevője is. Kallos is hasonló. Meg a legtöbb hajvégápoló szilikont tartalmaz, mivel az tartja "össze" a hajszál szerkezetét. Ettől lesz szép sima. Nem feltétlenül rossz dolog a szilikon... van akinek jó, másnak nem. Nekem elnehezíti a hajam, ezért nem használok ilyet. De nekem alapból is lapos, zsíros hajam van. Egy száraz, szállós hajra jó lehet.

Na de mondjuk ha krémmánia.hu oldalra felmész ott láthatod mi mit tartalmaz.

2013. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2013. nov. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!