Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Zineryt az tonik? Mi a...

A Zineryt az tonik? Mi a különbség ez és a tini tonic között? és lehet együtt használni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

zynerit egy vényköteles gyógyszer, amely fogalmam sincs miért de a vénykötelesek között is erősen "zárt", mint pl. az erős nyugtatók.


Ok nélkül véletlen se adnak. Én használtam egyébként de a hatása csak minimális. A tonik nem sok mindenre jó, maximum kitisztítja a bőrt.

2013. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz
2013. nov. 19. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért vényköteles mert antibiotikumot tartalmaz... Egyébként ha huzamosabb ideig használod (nekem háziorvos 10 hetet javasolt) akkor jelentős hatása van. Annyi az egész hogy mindenképpen használni kell mellé valami zsíros bőrre való hidratálót,mert egy idő után eléggé kiszárítja a bőrt.
2015. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!