Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj? Hogy kell JÓL feltenni...

Póthaj? Hogy kell JÓL feltenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Barna a hajam. Mindenki győzköd, hogy fessem szőkére, vagy legalább mellírt tegyek bele, de szerintem ez túl korai lenne, még fiatal vagyok és ha most elkezdem festeni akkor hamar tönkre fog menni... Ezért láttam egy ilyen "póthaj tincset" ami egy ilyen "fogas csaton volt" és rögtön meg akartam venni... de utána gondolkoztam, hogy azt hogy tegyem fel?! Mert oké, hogy beleszúrom a hajamba... nem is ezzel van a baj, hanem, hogy akkor két szélen barna és középen meg egy vastag tincs szőke?! Az úgy nem a legjobb... Az ilyen póthajat hogy kell felrakni hogy nézzen is ki valahogy?

*A fogas csatt alatt valami ilyesmire gondolok...:


[link]


Mert nem is az, hogy feltűnő mert nem... csak az a baj, hogy ha felteszem akkor két oldalt barna középen meg szőke, és az úgy gázos...

Előre nagyon köszi!:)



2013. nov. 19. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

a csatos póthaj nem egészen így működik ahogy te leírtad

[link]

2013. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az én hajszínem barna és szőke a tincs...
2013. nov. 19. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
ha barna hajra teszel be szőke póthajat olyat amit linkeltem bele fog olvadni (már amennyire bele tud egy póthaj...) mit értesz azon hogy tincs? csak egy tincset szerintem ne tegyél bele mert az elég csúnya és nagyon el fog ütni
2013. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy, ha teszel is csak vékony tincseket, hogy csak melírozottnak nézzen ki. A szélesek valóban hülyén mutatnának.
2013. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de olyat hol lehet venni, mert eddig csak széleset találtam..?
2013. nov. 20. 20:02
 6/6 Erika.Kelemen válasza:
ha jól tudom csattos hajhosszabbításnak hívják azt, amikor egy kicsi csattot erősítenek valamilyen felfűzött hajra. Nekem varratva van a hajam (amúgy melírozva van ) de az eredeti és a póthaj is. A fodrászom csinál csattos hajhosszabbítást a József körúton. Ha gondolod priviben megadom az elérhetőségét és meg tudod kérdezni tőle pontosan, hogy mi is az pontosan és mennyi is lene! Az nem kerül semmibe:)
2013. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!