Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti emberi tresszelt...

Eredeti emberi tresszelt csatos póthaj olcsón?

Figyelt kérdés

Ebayes linkek is jöhetnek, vagy bármilyen oldal, csak tapasztalatot is írjatok hozzá!:)


(OFF-okat nem kérek!!)


2013. nov. 11. 16:28
 1/2 Erika.Kelemen válasza:

Szerintem olcsó "emberi" tresszelt csatos póthajat olcsón könnyű találni a neten. vatera, teszvesz, stb. Viszont ezek bár "emberinek" Human hair-nek vannak hírdetve, de a valóságban nem jó minőségű ázsiai vagy indiai hajakból vannak, géppel tresszeltek és igen sokszor keverve vannak szintetikus hajakkal is! Ez azért rossz, mert a saját hajadat is roncsolja egy idő után ha fent van és úgy begubancolódhat tőle a hajad, hogy azt az nem lehet normálisan kifésülni!

Ha jó minőségű hajat akarsz, amit sokáig tudsz használni, vegyél európai hajat, amit tresszeltess meg kézileg, és rakass rá csatot. Ez nem olcsó de tartós megoldás.

Nekem is van ilyen csatos póthajam amit "speciális alkalmakkor" rakok fel. Én a www.hajcentrum.hu -nál csináltattam 2 éve és ez idáig semmi gond nem volt vele!

2013. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dejó, köszi akkor inkább gyűjtögetek mindenképp :)
2013. dec. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!