Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg természet...

Hogyan növesszem meg természetes göndör hajamat?

Figyelt kérdés

Már csomó ideje nem látom, hogy nőtt volna.:(

Van valami tippetek? Előre is köszi!:)



2013. nov. 20. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ne vágd! Most erre mit mondjunk? Hajnövesztőszerek! De vigyázz nehogy belemenjen a szemedbe! :D
2013. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Öhm, nem vágom, de nem nő így se...

Hajnövesztőszerek: kicsit pontosabb tipp jó lenne:/

Krém, tabletta, gyógynövények?


Egyáltalán hogy lehet, hogy több mint egy éve egy centit se nőtt a hajam? o.O

2013. nov. 20. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: Hát akkor érdekes 1 séród van! :D és szeretnél hosszú, göndör hajat? Hmm! Hát a hajnövesztőszerekhez 1 icipicit sem értek! Nézz utána! Sőt, kérdezd meg a háziorvosod, hogy milyen hajnövesztőszert tehetsz a fejbőrödre, mert NEM mindegy! Szóval utána kell érdeklődni! Bocsi! Csak ennyit tudtam segíteni! :(
2013. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Ha egy év alatt 1cm se nőtt,rosszul méred,vagy ami nőtt,az eltöredezett a végén....

Sokat számít,mit csinálsz vele,és mikor!

Használsz balzsamot?Hajmosás előtt,vagy után fésülöd ki?

Mennyire hosszú?

2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!:) Én is szenvedek a hajammal,mert nemtudom kivárni hogy nőjön már._.

Vettem hajkapszulát,amibe vannak hajvitaminok,mert elsősorban az ami ápolja a hajat és serkenti. Sokan írták hogy attól megindul a hajnövekedés

Kéne sok folyadék naponta

Vettem hajnövekedést serkentő samponokat is -> Subrina recept Strong Hair,Schauma fekete-zöld koffeines barátnőm ajánlotta,mert neki gyorsan megnőtt tőle.

Meg szoktam 2 hetente vágni picit a végét.:)

Jah és használtam ricinust olajat is és attól nőtt a hajam sokat!!:)) Próbáld ki.

Esténként meg hajmosáskor is masszírozod a fejbőröd!

Remélem segítettem

2013. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ricinus olaj :)
2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia. Nekem is ugyanez a problémám mint neked. Göndör a hajam, és úgy érzem, hogy semennyit sem akar nőni. Pedig ez nem így van, a multkor kivasaltam a hajam, és akkor jöttem rá, hogy már a hátam közepéig leér. Csak minél többet nő, nekem annál inkább összegöndörödik, és felugrik kb 20 centit.

Én ricinusolajat használok, az nagyon bevált nálam. Most valami haj vitamint szeretnék kipróbálni, mert állítólag az is nagyon jó :)

2013. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!