Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem áll meg a körmömön...

Miért nem áll meg a körmömön semmi? Sem géllakk, sem porcelán, már 3 körmöst próbáltam, velem van a baj. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszak a körmeid. Gyengék, így fellevegősödik alatta minden, ezáltal leválnak az anyagok. Először meg kéne erősíteni, utána műkörmözni. Én is csináltattam egyszer gél lakkot, Crystal Nails volt, mindenki dícsére a környezetemben, 3-4 hétig hibátlan volt a barátnőim/anyukám körme. Az enyém egy nap alatt ledobta, mint a sima lakkot. Baromi gyengék voltak a körmeim tényleg. Mostmár erősek, tartja is a gél lakkot, de mostmár inkább magamnak csinálom a körmöm, mert nekem unalmas, hogy sokáig egyforma.
2013. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!De mivel erősítetted meg??Mennyi idő ez a folyamat?Mert egy hét múlva bejelentkeztem,van esélyem?
2013. nov. 21. 19:54
 3/5 szelena97 ***** válasza:
1 hét kevés... Én a rossmanban vettem ilyen körömerősítő szérumot, ami felszívódik a körömbe. Hetente kétszer használom. Nekem erősebb lett tőle:)
2013. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét alatt esélytelen. Hónapok kellenek. Én az Essence Studio Nails Ultra Strong Hardener lakkot szoktam kúraként alkalmazni a használati utasítás szerint. Ettől bomba körmeim lesznek, pedig sosem hittem az ilyen lakkokban meg csodaszerekben, de ezt csak ajánlani tudom. 3 hetes kúrát ajánl, ennyi idő alatt sokat erősödött a körmöm, de még nem volt tökéletes. Pár hetet pihentettem, majd újra kezdtem. 2-3 ilyen kúra után teljesen jó volt a körmöm minősége.
2013. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És aztán ilyen jó is maradt,vagy csak ha ezt a lakkot használod?Mindegy,már bejelentkeztem,elmegyek,lesz,ami lesz,bár ha csak 3-4 napot van fenn,akkor is totál szétpuhítja a körmöm,olyan mintha papír lenne.
2013. nov. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!