Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsirosodik a...

Nagyon hamar zsirosodik a hajam, kétnaponta mosnom kell! Sokféle sampont ki probáltam már, de egyik se vált be! Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is, semmi sem vált be, úgyhogy továbbra is minden másnap megmosom.
2013. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az állandó mosástól zsírosodik. Térj át a hetente-kéthetente hajmosásra. Amíg nem jön helyre a hajad, használj száraz sampont, és puha szőrkefével naponta többször keféld át a hajad.
2013. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy régi tévhit, hogy a mosástól zsírosodik.

Amerikában pl. szokás, hogy naponta mosnak hajat és mégis normális a hajuk. Nem lesz semmi bajod a gyakori mosástól.

2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akinek ennyire zsíros a haja azt megnézném két hét után hogy néz ki, nincs az a szárazsampon, amivel két hétig ki lehetne húzni. Másrészt a zsíros hajnak szaga is lesz elég hamar, maximum azt lehet elérni, hogy folyton igénytelenül néz ki az ember, de nem hiszem, hogy segítene.


Én 3 naponta mosom meg nagyjából, a harmadik napra sokszor már kell a szárazsampon. Amikor antibébit szedtem 4-5 napig is bírta a hajam, de mióta abbahagytam két napot alig bír. Megoldást még nem találtam...

2013. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindennap mosom, szóval. :)
2013. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszaitoknak,higgyjétek el kiprobáltam már mindent,azt is hogy csak egyszer mossam meg egy héten,de az már borzaszto volt,nagyon büdös is!Vállig érö hajam van,már arra is gondoltam,hogy levágatom rövidre,hogy jobban tudjam mosni,és hamarabb megy a száritás is.Vajon mitöl zsirosodik ennyire,és van akinek nagyon száraz haja van.Még mit probályak ki?
2013. nov. 21. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!