Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vigyem fel a hajamra A...

Hogyan vigyem fel a hajamra A (herbaria) lady banfi hajszeszt?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy uveggel, es el akarom kezdeni a kurat, mert nagyon hullik a hajam es jo lenne ha none mar nehany centit.. Evek ota nem nol mert folyamatosan torik.:/ Hogyan szoktatok hasznalni? Zacskoba es torulkozobe beleszoktatok csavarni a hajatokat?
2013. nov. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

jézusom, sehogy!

Én ishasználtam és bizonyítottan attól hullott ki marékszáma hajam!

Barátnőm is ugyan így járt mint én, pedig csak a a 3. alkalom után osztottuk meg egymással a tapasztalatainkat, és ugyan az volt mégis.

Vegyél gyógyszertárba ricinusolajat. Nah attól nő mint a gomba, kicsit felhigítod vízzel és belemaszírozod fejbőrbe, rajt hagyod 4 órát és lemosod.

2013. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ricinus olajat mar probaltam.. Kb. fel evig kentem a fejemre, (hajamra) de hatasa semmi.:S
2013. nov. 22. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:

értem , csodálom hogy nem vált be :O

Olvastam itt egy bánfi hajszeszes kérdést, és mindenki azt írta erős hajhullást okozott. Lehet neked nem, próba szerencse. Amúgy a flakon hátulján rajt van hogy kell használni :)

2013. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En ugy csinaltam, hogy megmostam ketszer herbaria csalan samponnal a hajam, utana raktam ra hajszeszt, osszekotottem a hajam, zacskot huztam ra es torulkozovel becsavartam. Kb 35percig hagytam rajta, lemostam vizzel, es avonos argan olajas balzsamot raktam ra, az olyan 4-5percig lehetett rajta es aztis lemostam. Legfeljebb 3szal hajam jott ki a "szokasos" csomok helyett, amin elegge meglepodtem, de sokkal puhabb lett a hajam, pedig azt a balzsamot maskor is hasznaltam mar.:)

Azt hogy hogyan vigyem fel, ugy ertettem hogy a hajamra csepegtessem-e vagy hogyan, de rajottem hogy a hoallo spray-s uvegem megvolt es ha abba atontom, akkor csak spriccelni kell es mindenhova jut belole.

2013. nov. 23. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

én a bánfi hajszeszt csak ajánlani tudom, aug. végén kezdtem el a kúrát, most fogyott el a második dobozzal, azóta 2-3 cm-t nőtt a hajam és már nem hullik. mikor elkezdtem használni jobban hullott tőle mint mielőtt megvettem. de ez 1-2 héten belül abbamaradt.

A hajamra pedig úgy viszem fel, hogy beleöntöttem egy testpermetes üvegbe és befújom vele. Így a legegyszerűbb :)

2013. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!