Mir csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Iszonyatosan gyorsan zsírosodik a hajam,eddig kétnaponta mostam meg a hajam,de a fodrászom azt ajánlotta,hogy csak heti két alkalommal mossak hajat.Így is tettem,de ugyanolyan zsíros.Ha mondjuk megmosom vasárnap este kedd reggelre már tiszta zsír.Mindenféle sampont kipróbáltam már... A herbáriában vettem egy bojtorjános sampont ami zsíros hajra van de semmit sem használt. Mit tegyek,hogy ne zsírosodjon Ennyire a hajam?14/l

2013. okt. 12. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig nekem pont az az egy vált be: Bojtorján sampon, ilyen kék színű. Mondjuk én fiú vagyok, de ez az egyetlen ami bevállt csak naponta kell mosni. A többi samponnál sose hozza ki az összes zsírt, mindig marad egy kicsi akármennyit nyomok rá.

Nekem szintén minden nap zsírosodik. ;D 15/f

2013. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó hát neked egyszerűbb,te fiú vagy :) de én nem moshatom meg minden nap a hosszú hajamat,mert így is nagyon töredezik,meg a sok sampon károsítja is.
2013. okt. 12. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj száraz sampont. 1 nappal ki lehet vele tolni a hajmosást.
2013. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!