Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol érdemes tárolni a kókuszol...

Hol érdemes tárolni a kókuszolajat?

Figyelt kérdés
Szobahőmérsékleten vagy hűtőben? Heti hányszori használata ajánlott hajvégekre?

2013. nov. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a nagy részét hűtőben tárolom, de a konyhában és a fürdőszobában is tartok egy kisebb tégelyben szobahőmérsékleten, mert amúgy megdermedve nehéz kivarázsolni a dobozból. Én hajmosás előtt szoktam bekenni alaposan a hajvégeket, úgy alszok, és másnap hajatmosok. Két hajmosás közt pedig egy kis mennyiséget ebből keverek argánolajjal és minden nap bekenem vele a hajam. Tényleg nagyon pici kell belőle. Nagyon jó hajvégápoló, szép fényes lesz tőle a haj, és nem kelt zsíros hatást, ha eltalálod a megfelelő mennyiséget.
2013. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta nyáron a melegben teljesen megolvadt, és konkrétan folyékony lett én hűtőben tárolom:D Mondjuk ott kidermedt és ugyanolyan lett az állaga mint előtte. Hidegben nem fontos bepakolni, de a 30-40 fokot nagyon nem bírja...:P Én krémekhez keverem, így a 2. kérdésedre nem tudok válaszolni.
2013. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2013. nov. 22. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz melegben. Nem kell hűtőbe tenni.
2013. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!