Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha beülök egy fodrászhoz,...

Ha beülök egy fodrászhoz, hogy vágjon olyan hajat ami szerinte nekem jól áll, abból kisülhet valami jó?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs mi állna jól. A teljesen rövid az tudom, hogy nem. Jelenleg kb az államig ér, de tele van a tököm vele hogy nem áll sehogy ha nem vasalom ki. Jó ötlet lenne beülnöm egy jobb fodrászhoz, hogy csináljon a fejemmel amit jónak lát?
2013. nov. 22. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
18F vagyok, ez lemaradt.
2013. nov. 22. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Én amíg nem volt konkrét elképzelésem, mindig úgy ültem be, persze nem egy random fodrászhoz, hanem egy olyanhoz, aki több éve nagyon jól bizonyít :)

Mostanában is úgy szoktam beülni, hogy "vágj belőle, amennyit gondolsz, de ne túl sokat, oldalt pedig a szokásos pár milis, de most legyen fehér" meg ilyenek, eddig egyszer se távoztam elégedetlenül.


Fiú hajat egyébként se lehet nagyon elrontani, max rövidebbre vágja, ha nem tetszik. Egy srácnak borzalmas frizurája lett a suliban, pár milis hajjal jött másnap, sokkal jobb :D

2013. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 supra01 ***** válasza:

Hol laksz? Én pont ezt tettem 3 hónapja, és nekem nagyon bejött!!!!

Persze nem mindegy, hogy kihez ülsz be :D

2013. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én vendégeim nagy része úgy ül be a székembe, hogy rám bízza magát.

Ettől függetlenül nálad persze elsülhet a dolog rosszul is, mert ismerni kell a vendéget ahhoz, hogy hozzá illő frizura készülhessen.

2013. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!